Palėpės laiptai

Sudedami segmentiniai laiptai su medinėmis kopėčiomis LWS Smart

Kaina nuo: 457,00 Lt – 132,26 €

Sudedami LWS Smart segmentiniai laiptai su medinėmis kopėčiomis. Komplektuojami su smėlio spalvos termoizoliaciniu dangčiu.

Daugiau…


Sudedami segmentiniai laiptai su medinėmis kopėčiomis LWK Komfort

Kaina nuo: 529,00 Lt – 153,21 €.

Palėpės laiptai LWK Komfort – tai aukštos klasės sudedami segmentiniai laiptai. Gali būti trijų ar keturių segmentų.

Daugiau…


Sudedami segmentiniai laiptai su medinėmis kopėčiomis LWL Lux

Kaina nuo: 654,00 Lt – 189,41 €.

Palėpės laiptai LWL Lux – tai daugiau saugumo ir patogumo, dėka specialaus sulankstymo mechanizmo ir papildomo turėklo, naudotis ir sulankstyti laiptus tapo labai paprasta.

Daugiau…


Sudedami segmentiniai laiptai su medinėmis kopėčiomis LTK Thermo

Kaina nuo: 721,00 Lt – 208,82 €.

Palėpės laiptai LTK Thermo – tai ypatingai energiją taupantys laiptai, puikiai tinka patalpoms, kurios pasižymi dideliu temperatūrų skirtumu tarp šildomų gyvenamųjų ir nešildomų patalpų.

Daugiau…


Sudedami segmentiniai laiptai su medinėmis kopėčiomis LWF – ugniai atsparūs

Kaina nuo: 1 055,00 Lt – 305,55 €.

Palėpės laiptai LWF- ugniai atsparūs. Speciali laiptų konstrukcija ir naudojamos medžiagos leido pasiekti išskirtinius atsparumo ugniai parametrus – (EI2: 30 min).

Daugiau…


Sustumiami segmentiniai laiptai LDK – medinėmis kopėčiomis

Kaina nuo: 582,00 Lt – 168, 56 €.

Laiptai LDK – tai dviejų segmentų laiptai su stumdomu apatiniu segmentu. Segmentai persistumia lygiagrečiai. Jų konstrukcija leidžia įmontuoti laiptus gilioje lubų angoje.

Daugiau…


Sudedami segmentiniai laiptai su metalinėmis kopėčiomis LWM

Kaina nuo: 489,00 Lt – 141,62 €.

Palėpės laiptai LWM – tai trijų segmentų laiptai. Laiptų liukas ir dangtis pagaminti iš pušies medienos. Laiptų kopėčios yra metalinės, dažytos milteliniu būdų pilkais RAL 7022 dažais.

Daugiau…


Sudedami segmentiniai laiptai su metalinėmis kopėčiomis LWM-K ir metalo porankiais

Kaina nuo: 553,00 Lt – 160,16 €.

Palėpės laiptai LWM-K skirtingai nuo LWM modelio, komplektuojami su baltos spalvos dangčiu ir raudonos spalvos metaliniais turėklais.

Daugiau…


Segmentiniai žirkliniai laiptai LST

Kaina nuo: 854,00 Lt – 247,34 €.

Palėpės laiptai LST – tai žirkliniai laiptai, standartiškai gaminami su baltos spalvos termoizoliaciniu 3,6 cm storio dangčiu. Naudojant šoninius S formos dalių elementus sukurta elegantiška ir naujoviška laiptų išvaizda. Šie elementai papildomai atlieka turėklo funkcija ir leidžia patogiai ir saugiai naudotis laiptais.

Daugiau…


Segmentiniai žirkliniai laiptai LSZ

Kaina nuo: 1 037,00 Lt – 399,47 €.

Palėpės laiptų LSZ konstrukcija yra tokia pati kaip ir laiptų LST. Skiriasi tik liuko konstrukcija. Laiptų liukas susideda iš metalinio rėmo integruoto su mediniu liuku ir su greito montavimo kampuočiais. Palėpės laiptai LSZ – tai žirkliniai laiptai, standartiškai gaminami su baltos spalvos termoizoliaciniu 3,6 cm storio dangčiu. Naudojant šoninius S formos dalių elementus sukurta elegantiška ir naujoviška laiptų išvaizda. Šie elementai papildomai atlieka turėklo funkcija ir leidžia patogiai ir saugiai naudotis laiptais.

Daugiau…


Segmentiniai žirkliniai laiptai LSF atsparūs ugniai

Kaina nuo: 1 623,00 Lt – 470,05 €.

Žirkliniai laiptai LSF – atsparūs ugniai. Apsaugo nuo ugnies ir dūmų patekimo į patalpą. Laiptų atsparumas ugniai – EI2=60 min. Ugniai atparūs laiptai, savo savybių dėka suteikia gyventojams galimybę gaisro atveju pasiekti vietas, kur jie gali jaustis saugiai iki gaisrininkų atvažiavimo.

Daugiau…


Stacionarūs mediniai laiptai MSU

Kaina nuo: 751,00 Lt – 217,50 €.

Stacionarūs laiptai MSU Universal pagaminti iš vientisos eglės medienos. Laiptų plotis 65 cm. Maksimalus patalpos, kurioje norima montuoti laiptus, aukštis – 290 cm. Turėklas MXH užsakomas atskirai ir gali būti montuojamas abiejose laiptų pusėse.

Daugiau…

Parašykite mums norėdami sužinoti kainą

Partneriai

wp_flash_img_show will display here (config: expertai)


This movie requires Flash Player 9