Stogo langai

 Pakeliami – apverčiami langai FPP preSelect:

Pakeliami – Apverčiami langai FPP preSelect – tai naujos kartos langas, stogams su 15-55 nuolydžio kampu. Turi dvi nepriklausomas varstymo funkcijas: pakeliamą ir apverčiamą.

Apverčiami langai FT:

Lankstų konstrukcija suteikia galimybę apsukti langą 180 laipsnių kampu, kad būtu patogu saugu jį išvalyti. Gaminami trijų tipų: FTS-V, FTP-V FTP-W, kurie skiriasi techniniais parametrais bei komplektavimu.

FEP evakuacinis stogo langas:

FEP evakuacinis stogo langas skirtas avariniam išėjimui iš patalpų, stogams su 15-55 nuolydžio kampu. Gali būti pakeltas 45 kampu paprastam naudojimui, 68 kampu evakuacijai, o taip pat apverstas 180 kampu plovimui.

L formos langai:

 FL Tokie langai montuojami ir stogo šlaite, ir vertikalioje sienoje. Gaminama atidaroma ir neatidaroma apatinio lango versijos.

Sandarinimo tarpinės:

Sandarinimo tarpinės leidžia tinkamai įmontuoti langą stogo šlaite. Tarpinių įvairovės dėka langus galima sumontuoti bet kokio tipo stogo dangoje.

Termoizoliaciniai išlipimo langai FW:

Termoizoliaciniai išlipimo langai yra į šoną atidaromos konstrukcijos. Apjungia stogo lango ir išlipimo liuko privalumus ir yra skirtas gyvenamoms, apšildomoms patalpoms.

Išlipimo liukas WS:

Išlipimo liukas leidžia saugiai išlipti ant stogo. Turi atsparų atmosferos poveikiams kupolą ir skirtas tik neapšildomoms patalpoms.

Išlipimo liukas WG:

Išlipimo liukas leidžia saugiai išlipti ant stogo. Gaminamas dviem versijomis: su vienu stiklu arba stiklo paketu ir skirtas tik neapšildomoms patalpoms.

Išsamesni FAKRO produktų aprašymai ir kainos

Parašykite norėdami sužinoti kainą

Partneriai

wp_flash_img_show will display here (config: expertai)


This movie requires Flash Player 9